phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łaziskach Górnych.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łaziskach Górnych i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i audytom dotyczącym jakości ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem wyłącznie trocin pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi minimalną spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych dostawców trocin, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Łaziskach Górnych oraz wielu regionach Polski, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu lub firmy to jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który kojarzy się na przykład z szukaniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane w szczególności wśród osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w ten sposób można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Łaziskach Górnych realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna produktu i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że tego typu materiał opałowy odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas użytkowania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również wybierać produkty z odpowiednimi oznaczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Łaziskach Górnych gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla środowiska naturalnego, jako że to opał produkowany z strużyn drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki partnerstwa, a jednocześnie atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Łaziska Górne oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łaziska Górne

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet opałowy to zawsze udany wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie budynków prywatnych i obiektów firmowych, ponieważ jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do