phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bardzie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bardzie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który udowadnia wyższość dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem jedynie materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Bardzie oraz całej Polsce, utrzymując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone ogrzewanie lokali mieszkalnych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi surowcami, a nawet sieciowego, dlatego jest pożądane w szczególności wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione materiały charakteryzowały się najwyższą jakością. Wyłącznie tak można ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy także zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Bardzie prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do kupna produktu i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie wykorzystania, a także szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału warto przeczytać opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by w szczególności kupować materiały z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór stanowi świetną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Bardzie gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia współczesnych nabywców. Pellet cechuje się świetną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na przyrodę, jako że to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne zasady współpracy, jak też korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Bardzie oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bardo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet opałowy to doskonały wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, ponieważ jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore działanie w branży pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do