phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Parczewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Parczewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom i audytom dotyczącym produktu stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z jedynie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami, co oznacza między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych dostawców trocin, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Parczew oraz całym kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się na przykład z zakupem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje coraz większą popularność z kilku ważnych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane zwłaszcza wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko tak można ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź awarii. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Parczewie prowadzimy od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz uznaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie spalania, jak też szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do otoczenia, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności stawiać na produkty z odpowiednimi atestami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i zapewnia wymaganą ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Parczewie serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy charakteryzuje się świetną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla środowiska naturalnego, jako że jest to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady kooperacji, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Parczewie oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Parczew

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, gdyż jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do