phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szczekocinach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szczekocinach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy gwarancję co do doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Szczekocinach oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Ekologiczne i sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności z kilku ważnych czynników. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, dlatego jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w ten sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Szczekocinach prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna opału i do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas spalania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem opału warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również stawiać na materiały z właściwymi poświadczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą opału, co powoduje, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury w trakcie spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Szczekocinach serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Pellet cechuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, jako że jest to materiał produkowany z strużyn drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady partnerstwa, a także przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Szczekociny oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szczekociny

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy stanowi zawsze udany wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury na terenie gospodarstw domowych oraz budynków biznesowych, ponieważ jest to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do