phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Otmuchowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Otmuchowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która podkreśla wyższość dostępnego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej klasy tego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Otmuchów oraz całej Polsce, dbając o jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Naturalne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu bądź firmy to jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się szczególnie z zakupem wydajnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zyskuje na coraz większym uznaniu przez parę kluczowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, ze względu na to jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w ten sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Otmuchów prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do kupna produktu i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą i zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas spalania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania domów, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału należy przeczytać opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także stawiać na produkty z właściwymi atestami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co sprawia, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Otmuchowie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Materiał charakteryzuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla otoczenia, jako że to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady kooperacji, a także atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Otmuchów oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Otmuchów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny to zawsze udany wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów firmowych, gdyż jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do