phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Raciborzu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Raciborzu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP Pellet to kategoria produktów opałowych z górnej półki (jest to pellet premium, którego parametry są wyraźnie lepsze niż w przypadku większości produktów dostępnych na rynku). Dobry pellet nie powinien zawierać składników mineralnych takich, jak m.in. kora czy piasek - taki jest też nasz produkt. Nasz pellet opałowy jest doskonałą ofertą przeznaczoną dla użytkowników z Raciborza, zarówno indywidualnych, jak i firmowych. Pellet drzewny jest produkowany dzięki wykorzystaniu drewna z drzew iglastych, a o jego wysokiej jakości świadczą m.in. certyfikaty za zgodność z normą EN Plus A1. Ponadto, produkt ten cechuje się bardzo niską zawartością popiołu (od 0,2% do 0,6%). Cena pelletu jest determinowana wieloma czynnikami, w tym np. cechami jakościowymi. Sprzedaż pelletu jest organizowana dwoma kanałami - poprzez stronę internetową naszej firmy (zakup bezpośrednio u producenta pelletu) oraz poprzez składy opału w Raciborzu. Nasza firma oferuje sprzedaż pelletu workowanego (brak możliwości sprzedaży produktu luzem).

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ogrzewanie pelletem domu lub firmy związane jest z licznymi korzyściami. To właśnie dzięki nim rozwiązanie to jest w ostatnich latach tak bardzo popularne. Przede wszystkim, pellet jest produktem przyjaznym dla środowiska naturalnego m.in. dzięki niskiemu stopniowi emisji dwutlenku węgla do atmosfery. To nie jedyna zaleta tego paliwa opałowego, które jest także rozwiązaniem znacznie tańszym niż stosowanie „tradycyjnych” sposobów na ogrzewanie (np. ogrzewanie gazowe, olejowe, elektryczne czy z wykorzystaniem ciepła sieciowego). Należy przy tym pamiętać, że jedynie dobry pellet pozwala na skorzystanie z powyższych korzyści. W przeciwnym razie, stosowanie niewłaściwego paliwa opałowego może oznaczać dla odbiorcy nawet trwałe uszkodzenie pieca na pellet. Stosowanie certyfikowanego pelletu jest konieczne, ponieważ tylko wtedy możemy skorzystać z gwarancji na uszkodzone urządzenie (uszkodzone kotły na pellet nie podlegają gwarancji na koszt sprzedawcy, jeśli użytkownik stosował materiał nieposiadający certyfikatu EN Plus A1).

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet jako paliwo opałowe w ostatnich latach zyskuje mocno na popularności. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta - jest to paliwo, które charakteryzuje wysoki stopień ekonomiczności. Poza tym spalanie pelletu wiąże się z bardzo niskim poziomem emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Nic zatem dziwnego w tym, że pellet jest chętnie wybierany w celu ogrzewania zarówno lokali mieszkalnych, jak i pomieszczeń o przeznaczeniu gospodarczym. Aby w pełni wykorzystać potencjał tego rodzaju paliwa opałowego, konieczny jest jednak jego odpowiedni wybór z uwzględnieniem naszych indywidualnych potrzeb. Dobór pelletu powinien uwzględniać przede wszystkim jego kaloryczności oraz cenę. Kaloryczność pelletu to właściwość pokazująca, ile ciepła generuje spalany materiał. Ważna jest także cena pelletu, która powinna odpowiadać możliwościom finansowym użytkownika. To jeszcze nie wszystko. Należy zwrócić także uwagę na to, czy pellet posiada certyfikaty gwarantujące jego wysoką jakość, jak np. certyfikat EN Plus A1 (taki certyfikat posiadają nasze produkty TOP Pellet). Niewłaściwy dobór może bowiem doprowadzić nawet do uszkodzenia pieca, dlatego warto zapoznać się np. z internetowymi opiniami o pellecie, aby podjąć właściwą decyzję.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

TOP Pellet oznacza wysoką wartość energetyczną przy minimum wilgoci. Sprawia to, że pellet drzewny jest obecnie chętnie wykorzystywanym paliwem opałowym. Jest on także opłacalny, dlatego producent pelletu oferuje wyroby po niskich cenach. Nasza firma oferuje sprzedaż pelletu w Raciborzu na atrakcyjnych warunkach i z zachowaniem wysokiej jakości obsługi. Atutem naszej oferty jest m.in. konkurencyjna cena za tonę materiału.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Racibórz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas produkt TOP Pellet jest powszechnie wykorzystywany tak przez odbiorców indywidualnych, jak i firmy. Jest tak m.in. dlatego, że stosowanie pelletu drzewnego jest opłacalne. Nasze przedsiębiorstwo oferuje atrakcyjne ceny hurtowe dla odbiorców zakupujących materiał w dużych ilościach. Zakup dużych partii paliwa opałowego jest bardzo korzystny pod względem finansowym (znacznie bardziej niż zakup niewielkich ilości) oraz łatwy w transporcie. Dlatego też warto zastanowić się nad zakupem hurtowym pelletu.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do