phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Krasnobrodzie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Krasnobrodzie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która podkreśla przewagę sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z wyłącznie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co oznacza między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych sprzedawców trociny, dzięki czemu mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Krasnobrodzie oraz licznych regionach Polski, dbając o jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Naturalne i niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń domowych czy firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który wiąże się na przykład z poszukiwaniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się najwyższą jakością. Tylko takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Krasnobrodzie prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki opał odznacza się niskim kosztem oraz ekologią używania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy również wykorzystywać materiały z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Krasnobrodzie gorąco zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby współczesnych klientów. Paliwo charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, jako że jest to opał produkowany z strużyn drzew iglastych i ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady kooperacji, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Krasnobród oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Krasnobród

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, ponieważ jest to opał o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do