phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kępicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kępicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem wyłącznie materiałów wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych sprzedawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Kępice oraz licznych regionach kraju, zapewniając jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone metody ogrzewania lokali domowych oraz firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie z paru ważnych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, dlatego jest doceniane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w taki sposób mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Kępicach prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru opału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy również kupować produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością opału, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi udaną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury w trakcie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Klientów w Kępicach gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo odznacza się świetną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, ponieważ to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady kooperacji, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Kępicach oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kępice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów firmowych, ponieważ jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do