phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wiślicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wiślicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co oznacza na przykład niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych sprzedawców drewna, wskutek czego mamy pewność w kwestii doskonałej jakości tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Wiślicy oraz całej Polsce, dbając o jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne metody ogrzewania domu bądź innego budynku to jedno z podstawowych zadań na okres zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się doskonałą jakością. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Wiślica realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu opał odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas użytkowania, a także szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Warto również wybierać produkty z odpowiednimi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą produktu, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury na etapie spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Wiślicy gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Opał cechuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy też powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, ponieważ to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady współpracy, jak też niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Wiślica oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wiślica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet opałowy to doskonały wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła w obrębie budynków prywatnych i budynków przemysłowych, ponieważ to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie w branży pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do