phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Imielinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Imielinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych dostawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Imielinie oraz całej Polsce, gwarantując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Przyjazne naturze i sprawdzone ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się na przykład z zakupem właściwego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane w szczególności wśród osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo odznaczało się doskonałą jakością. Tylko w ten sposób można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Imielinie realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia opału i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury w trakcie spalania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania domów, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru opału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim kupować materiały z właściwymi certyfikatami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co gwarantuje, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Imielinie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz potrzeby współczesnych klientów. Materiał charakteryzuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy także podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, gdyż to opał produkowany z strużyn drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Imielinie oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Imielin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, jako że jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do