phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowogrodźcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowogrodźcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni doskonałej jakości tego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Nowogrodźcu oraz całym kraju, dbając o jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z głównych zadań na czas zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych czynników. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania innymi surowcami, również sieciowego, co sprawia, że jest pożądane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Nowogrodźcu prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz uznaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu materiał opałowy odznacza się ekonomią i ekologią używania, jak też szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy przede wszystkim wykorzystywać materiały z właściwymi atestami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury w trakcie spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Nowogrodźcu serdecznie zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że może spełnić wszelkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał cechuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto również wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na otoczenie, gdyż jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki współpracy, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Nowogrodźcu oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowogrodziec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie budynków prywatnych oraz obiektów firmowych, ponieważ to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do