phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Debrznie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Debrznie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców drewna, dzięki czemu mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Debrznie oraz całej Polsce, utrzymując jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, ze względu na to jest pożądane szczególnie wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Debrzno prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz uznaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał wyróżnia się ekonomią oraz ekologią spalania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy również stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością opału, co zapewnia, że jego wybór stanowi świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła na etapie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Debrznie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Paliwo charakteryzuje się świetną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto też wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, ponieważ to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady współpracy, jak również niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Debrzno oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Debrzno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi zawsze udany wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie domów, mieszkań i budynków przemysłowych, jako że jest to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do