phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kamieniu Krajeńskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kamieniu Krajeńskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i audytom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co gwarantuje między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych dostawców trocin, dzięki czemu mamy pewność w kwestii doskonałej klasy używanego przez nas surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Kamień Krajeński oraz całym kraju, utrzymując jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń domowych lub firmowych to jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę podstawowych powodów. Jednym z nich jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione w szczególności wśród osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można również nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Kamieniu Krajeńskim realizujemy od wielu lat – zapraszamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas używania, jak również szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W momencie wyboru opału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto również stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą opału, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Kamieniu Krajeńskim serdecznie zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Materiał odznacza się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, ponieważ to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne zasady kooperacji, a także przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Kamień Krajeński oraz w całej Polsce – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kamień Krajeński

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, jako że to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Ogromne działanie w branży pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do