phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Międzyborzu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Międzyborzu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się użyciem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Międzyborzu oraz całej Polsce, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Naturalne oraz bezpieczne metody ogrzewania mieszkania lub innego budynku stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność przez parę podstawowych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione zwłaszcza wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie w taki sposób można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Międzybórz prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego rodzaju opał wyróżnia się ekonomią i ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto również stawiać na produkty z właściwymi atestami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością opału, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Międzyborzu gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Pellet charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, jako że to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki kooperacji, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Międzyborzu oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Międzybórz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków biznesowych, gdyż jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do