phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Płocku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Płocku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet opałowy jest produkowany z trocin drzew iglastych, które ma bardzo wysokie parametry. Wytwarzany przez nas pellet premium oznaczony jest specjalnym certyfikatem EN Plus A1, który zaświadcza o tym, że materiał jest najwyższej jakości. Dodatkowo nasz produkt jest poddawany testom wynikającym z cyklicznych audytów, dlatego klient otrzymuje wysokiej klasy pellet workowany. Nasz produkt sprzedawany na terenie Płocka, nie jest zanieczyszczony przez żadne poboczne składniki mineralne, a trociny pozyskujemy jedynie od sprawdzonych dostawców. Dobry pellet musi znacznie przewyższać minimalne normy rynkowe i tak jest właśnie w naszym przypadku. Sprzedaż pelletu jest realizowana przez nas za pośrednictwem składów opału, na terenie Płocka. Dodatkowo jeszcze działamy w oparciu o stronę internetową naszego producenta. Dobry pellet można poznać przede wszystkim porównując jego skład. Pellet drzewny sprzedawany przez nas to nie tylko wysoka jakość, ale również i stosunkowo niska cena pelletu.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Wiele osób doceniło już, jak wiele plusów niesie za sobą ogrzewanie pelletem. Jest to materiał opałowy, który wytwarza niewielką ilość szkodliwych substancji, trafiających do atmosfery. W porównaniu do ogrzewania elektrycznego, gazowego czy też olejowego, jest to również rozwiązanie o wiele tańsze. Dobry pellet to najlepsza opcja dla naszego budżetu domowego. Istotne jest również to, aby pellet posiadał wysoką jakość. Kotły na pellet nie mogą być zasilane żadnym innym materiałem opałowym, ponieważ to wpływa na ich postępujący proces niszczenia. Złej jakości pellet może między innymi sprawić, że piec na pellet będzie korodował, a niektóre jego elementy mogą nadawać się jedynie do wymiany. Wysokiej klasy pellet musi posiadać certyfikat EN Plus A1 oraz mieć niewielką ilość popiołu. Nie powinien być również wilgotny. Na terenie Płocka oferujemy sprzedaż pelletu workowanego, łatwego do transportu. Pojedyncze worki pakowane po kilkanaście kilogramów ułatwiają wrzucanie pelletu do pieca.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Na ten moment pellet jest coraz popularniejszym materiałem opałowym, który wyróżnia się przede wszystkim neutralnością pod względem emisji CO2 do atmosfery. Obecnie często ogrzewane są nim domy prywatne, a także większe firmy. Opinie o pellecie są w większości wypadków bardzo dobre jednak trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że produkt ten nie jest zawsze odpowiedniej jakości. Jako firma na terenie Płocka sprzedajemy pellet, który posiada certyfikat EN Plus A1. To oznaczenie obecnie jest kwestią obowiązkową dla wielu producentów kotłów. Jeśli pellet opałowy nie spełnia tego wymagania, wówczas może on doprowadzić do zniszczenia kotła i można utracić również gwarancję na swój sprzęt. Kaloryczność pelletu jest również bardzo ważnym czynnikiem, mającym wpływ na jego zakup, podobnie jak i cena pelletu. Spalanie pelletu daje wymierne korzyści jedynie wtedy, gdy jest on najwyższej jakości. Warto zapoznać się między innymi z opiniami użytkowników na temat naszych produktów.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

TOP pellet drzewny to produkt posiadający certyfikat EN Plus A1 i mający bardzo wysoką wartość energetyczną. Jednocześnie ma niską wilgotność i dlatego z powodzeniem nadaje się do ogrzewania całych domów. Producent pelletu tworzy swój produkt w oparciu o trociny z drzew iglastych. Obecnie prowadzona przez nas sprzedaż pelletu odbywa się między innymi na terenie Płocka. Produkcja pelletu bazuje na odpadach, dlatego pellet nie ma u nas wygórowanych cen. Pellet cena za tonę - czy jest ona wysoka? W naszych punktach sprzedaży, można pozytywnie zaskoczyć się niskimi kosztami opału.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Płock

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

TOP pellet drzewny jest niezwykle popularnym paliwem, które użytkowane jest przede wszystkim w domach prywatnych. Można jednak z powodzeniem wykorzystać go również w swojej firmie, dla zmniejszenia rachunków i znacznego obniżenia poziomu emisji pyłów. Hurt pellet to podstawowa oferta w naszej firmie. Pellet ceny hurtowe ma zdecydowanie najkorzystniejsze, można wówczas zakupić go w tonach, co jest bardzo opłacalne pod względem cenowym. Nasz pellet to produkt certyfikowany, mający niską zawartość popiołu, a także i wilgoci.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do