phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dąbrowie Białostockiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dąbrowie Białostockiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co zapewnia na przykład niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych dostawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Dąbrowa Białostocka oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się na przykład z szukaniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie przez kilka podstawowych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane w szczególności wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Dąbrowa Białostocka realizujemy od dawna – zachęcamy do nabycia opału i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu opał wyróżnia się opłacalnością i ekologią wykorzystania, jak też różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by również wykorzystywać materiały z odpowiednimi poświadczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia pożądaną ilość ciepła w trakcie spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Dąbrowie Białostockiej gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i życzenia współczesnych nabywców. Paliwo odznacza się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Dąbrowa Białostocka oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dąbrowa Białostocka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy to zawsze udany wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, ponieważ to opał o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do