phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dęblinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dęblinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie trocin pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych dostawców trociny, co sprawia, że mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Dęblin oraz całym kraju, gwarantując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne naturze i bezpieczne ogrzewanie mieszkania lub przedsiębiorstwa to jedno z głównych zadań na czas zimy, który kojarzy się na przykład z poszukiwaniem solidnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zdobywa na coraz większej popularności ze względu na kilka podstawowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, przez co jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko tak możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Dęblinie realizujemy od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna opału i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które stale się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz ekologią wykorzystania, jak też różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania domów, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także wybierać materiały z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia pożądaną ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Dęblinie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych klientów. Materiał charakteryzuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla środowiska naturalnego, ponieważ to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe warunki współpracy, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Dęblin oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dęblin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet drzewny to idealny wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie domów, mieszkań i budynków przemysłowych, gdyż jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do