phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Drawsku Pomorskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Drawsku Pomorskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co zapewnia między innymi niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych sprzedawców trocin, dzięki czemu mamy gwarancję co do doskonałej klasy używanego przez nas materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Drawsku Pomorskim oraz całym kraju, gwarantując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i bezpieczne ogrzewanie domu bądź innego budynku stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy zyskuje coraz większe uznanie z paru kluczowych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, a nawet sieciowego, dlatego jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub awarii. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można także pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Drawsku Pomorskim realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że tego typu opał charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania domów, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności stawiać na materiały z właściwymi atestami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością opału, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość ciepła w trakcie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Drawsku Pomorskim serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych klientów. Pellet wyróżnia się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy również podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla otoczenia, gdyż jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady partnerstwa, jak też optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Drawsku Pomorskim oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Drawsko Pomorskie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi świetny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła na terenie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów przemysłowych, jako że jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do