phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rajgrodzie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rajgrodzie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i audytom dotyczącym produktu ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Rajgród oraz całym kraju, gwarantując jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie mieszkania lub innego budynku to jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który wiąże się szczególnie z szukaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane w szczególności w przypadku osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo odznaczało się najwyższą jakością. Wyłącznie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub awarii. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Rajgrodzie realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią spalania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także wykorzystywać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co zapewnia, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Rajgrodzie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał odznacza się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest też powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na otoczenie, jako że jest to opał produkowany z trocin drzew iglastych lub wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady współpracy, a przy tym optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Rajgrodzie oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Rajgród

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Może być zastosowany do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, ponieważ to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore doświadczenie w branży pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do