phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Knyszynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Knyszynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz audytom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co gwarantuje na przykład niewielką spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trociny, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Knyszyn oraz całym kraju, zapewniając jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne oraz bezpieczne metody ogrzewania domu czy firmy stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności z paru istotnych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, a nawet sieciowego, przez co jest doceniane zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo odznaczało się doskonałą jakością. Tylko tak możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można także nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Knyszynie prowadzimy już od dawna – zachęcamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą renomą i zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie spalania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem produktu należy przeczytać opinie o pellecie, żeby zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także stawiać na materiały z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Knyszynie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Paliwo wyróżnia się wysoką wydajnością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, ponieważ jest to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne warunki współpracy, a także przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Knyszyn oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Knyszyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet drzewny to świetny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, jako że jest to opał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Spore działanie w branży pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do