phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Augustowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Augustowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co przekłada się na między innymi niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych sprzedawców trocin, co sprawia, że mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Augustowie oraz całym kraju, zapewniając jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Przyjazne naturze oraz bezpieczne metody ogrzewania lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem solidnego pelletu. Obecnie ten opał zyskuje coraz większe uznanie ze względu na kilka istotnych powodów. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, dlatego jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w ten sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można jednocześnie pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Augustów prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas rośnie. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz ekologią spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by także kupować produkty z właściwymi poświadczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co zapewnia, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Augustowie serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie wymagania i życzenia współczesnych klientów. Materiał opałowy wyróżnia się świetną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na przyrodę, gdyż to materiał opałowy produkowany z strużyn drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki partnerstwa, a także niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Augustowie oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Augustów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz obiektów przemysłowych, jako że jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do