phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Boguchwale.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Boguchwale i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem jedynie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych dostawców drewna, wskutek czego mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Boguchwała oraz całym kraju, dbając o jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Naturalne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu lub firmy stanowi jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności z paru ważnych powodów. Jednym z nich jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane szczególnie wśród osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w ten sposób możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Boguchwale realizujemy od dawna – zapraszamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i uznaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią i ekologią używania, jak również różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania domów, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W trakcie wyboru materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy także wykorzystywać materiały z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury podczas spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Boguchwale gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Paliwo cechuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla natury, jako że jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić korzystne zasady współpracy, a przy tym korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Boguchwała oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Boguchwała

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet opałowy stanowi zawsze udany wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych oraz budynków biznesowych, gdyż to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do