phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Gościnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Gościnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co oznacza na przykład minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych sprzedawców trociny, przez co mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Gościnie oraz licznych regionach kraju, utrzymując jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie mieszkania lub innego budynku to jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie z szukaniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, dlatego jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione paliwo cechowało się świetną jakością. Wyłącznie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź usterki. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Gościno realizujemy od dawna – zapraszamy do kupna opału i do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które cały czas się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na to, że tego rodzaju opał odznacza się opłacalnością i ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by także stawiać na materiały z odpowiednimi atestami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą produktu, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Klientów w Gościnie gorąco zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że może spełnić wszystkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Materiał opałowy cechuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, jako że to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Gościno oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Gościno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie pomieszczeń prywatnych i obiektów biznesowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do