phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lubartowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lubartowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który podkreśla przewagę dostępnego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem wyłącznie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co oznacza między innymi niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Lubartowie oraz całym kraju, dbając o jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone metody ogrzewania lokali mieszkalnych oraz firmowych to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zyskuje coraz większą popularność z kilku kluczowych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy awarii. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Lubartów prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz uznaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki opał odznacza się opłacalnością oraz ekologią użytkowania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru materiału warto przeczytać opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto przede wszystkim kupować materiały z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą produktu, co sprawia, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po budynku. Klientów w Lubartowie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych nabywców. Opał wyróżnia się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla natury, ponieważ to opał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki partnerstwa, a jednocześnie niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Lubartów oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lubartów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy to idealny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, gdyż jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do