phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Gozdnicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Gozdnicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i audytom jakościowym nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem wyłącznie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Gozdnicy oraz całym kraju, zapewniając jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź firmy stanowi jedno z głównych zadań na okres zimy, który wiąże się szczególnie z szukaniem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę podstawowych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo odznaczało się najwyższą jakością. Wyłącznie w taki sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub usterki. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Gozdnicy realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, ze względu na to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas użytkowania, a także szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by również wybierać materiały z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą produktu, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła w trakcie spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Gozdnicy gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał cechuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, gdyż jest to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne warunki kooperacji, jak też przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Gozdnica oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Gozdnica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, ponieważ to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do