phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Boguszowie-Gorcach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Boguszowie-Gorcach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co oznacza między innymi niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Boguszowie-Gorcach oraz całej Polsce, zapewniając jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Ekologiczne oraz bezpieczne ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się w szczególności z zakupem właściwego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka istotnych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane w szczególności wśród osób koncentrujących się na minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby kupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Boguszowie-Gorcach realizujemy już od dawna – zachęcamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz uznaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i ekologią spalania, jak również szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania domów, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy również stawiać na produkty z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Boguszowie-Gorcach serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto także podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla środowiska naturalnego, jako że to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne warunki kooperacji, jak też optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Boguszów-Gorce oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Boguszów-Gorce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny to zawsze udany wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, jako że to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do