phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Żarach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Żarach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem jedynie trocin wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych dostawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Żary oraz całym kraju, zapewniając jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Ekologiczne oraz bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych to jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który kojarzy się szczególnie z szukaniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności z paru kluczowych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, także sieciowego, ze względu na to jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione materiały opałowe cechowały się wysoką jakością. Tylko takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wytyczne, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Żarach prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i ekologią używania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W momencie wyboru opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy również kupować materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury podczas spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po pokojach. Klientów w Żarach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla otoczenia, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki partnerstwa, jak również niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Żarach oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Żary

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet drzewny to doskonały wybór. Można go wykorzystać do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz budynków firmowych, jako że to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do