phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sztumie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sztumie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik dostępnego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z tylko trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców drewna, przez co jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Sztum oraz całym kraju, utrzymując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne oraz niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń domowych lub firmowych to jedno z podstawowych zadań na okres zimy, który kojarzy się między innymi z szukaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę podstawowych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Sztum prowadzimy od dawna – zapraszamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego typu materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania domów, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału należy przeczytać opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by w szczególności kupować produkty z odpowiednimi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Sztumie gorąco zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i życzenia dzisiejszych nabywców. Pellet cechuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy również wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla otoczenia, ponieważ to materiał produkowany z trocin drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady współpracy, a także niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Sztumie oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sztum

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, gdyż jest to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do