phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Słupcy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Słupcy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który potwierdza wyższość sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami, co gwarantuje między innymi niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców trocin, dzięki czemu mamy gwarancję co do doskonałej klasy tego surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Słupcy oraz wielu regionach kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze i sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zyskuje coraz większą popularność ze względu na parę podstawowych czynników. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko tak mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można także nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Słupca prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią spalania, a także szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także wykorzystywać materiały z odpowiednimi oznaczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością opału, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury w trakcie spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Słupcy serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał opałowy odznacza się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla natury, jako że jest to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Słupcy oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Słupca

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet workowany stanowi doskonały wybór. Może być zastosowany do ogrzewania domów, mieszkań i budynków przemysłowych, ponieważ jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do