phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Janowie Lubelskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Janowie Lubelskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co oznacza na przykład niewielką podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych dostawców trocin, przez co mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Janów Lubelski oraz wielu regionach Polski, dbając o jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Naturalne i bezpieczne metody ogrzewania lokali domowych oraz firmowych to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał zdobywa na coraz większej popularności z kilku istotnych powodów. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak można uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można także nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Janów Lubelski prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia produktu i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz uznaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że tego typu opał charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas używania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W momencie wyboru materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto w szczególności wykorzystywać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła w trakcie spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Janowie Lubelskim gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów. Pellet odznacza się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla natury, gdyż to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne warunki partnerstwa, a także niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Janowie Lubelskim oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Janów Lubelski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny to świetny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła na terenie pomieszczeń prywatnych i budynków biznesowych, ponieważ to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Spore doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do