phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Markach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Markach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także cecha, która podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem tylko trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców trociny, wskutek czego mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Markach oraz całym kraju, gwarantując jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze i sprawdzone sposoby na ogrzewanie lokali domowych czy firmowych to jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, także sieciowego, co sprawia, że jest pożądane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby kupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Marki realizujemy od wielu lat – zachęcamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą i zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie spalania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do powietrza, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także stawiać na produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za idealną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Markach serdecznie zachęcamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych klientów. Materiał opałowy cechuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto też powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla natury, gdyż jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki kooperacji, jak również przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Markach oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Marki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i budynków przemysłowych, jako że jest to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do