phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sierpcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sierpcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom jakościowym stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co oznacza między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej jakości tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Sierpc oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Naturalne i sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z głównych zadań na okres zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie z paru kluczowych czynników. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, co sprawia, że jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione paliwo cechowało się doskonałą jakością. Wyłącznie tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można także zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Sierpcu prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu opał odznacza się niskim kosztem oraz ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakupiony towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy również stawiać na produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co sprawia, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Klientów w Sierpcu gorąco zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Opał cechuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na przyrodę, ponieważ to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki partnerstwa, jak też przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Sierpcu oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sierpc

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny to idealny wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury na terenie domów, mieszkań oraz obiektów firmowych, jako że to opał o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do