phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Barlinku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Barlinku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Pellet premium TOP to paliwo opałowe dedykowane klientom oczekującym korzystnej relacji ceny zakupu do jego jakości. Z tego też względu nasz pellet drzewny został wykonany w całości z trociny drewna iglastego, pozbawionego jakichkolwiek zanieczyszczeń organicznych, który cechuje się wysokimi parametrami potwierdzonymi przez znany certyfikat EN Plus A1. Nasza marka jest poddawana cyklicznym kontrolom jakościowym i audytom, które gwarantują jego powtarzalność w obrębie danej serii. Co więcej, staramy się także, aby nasz pellet workowany spełniał najbardziej wygórowane oczekiwania współczesnych klientów, dlatego znacznie przewyższa parametrami rynkowe minimum, a przy tym także cechuje się niską ceną pelletu. Nie można także zapomnieć o tym, że nasz pellet premium jest jednym z najczystszych na rynku, tym samym zawsze ma parametry realne zgodne z tymi znajdującymi się na worku. Sprzedaż pelletu w Barlinku prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu naszych dostawców bądź na stronie internetowej.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Pellet to paliwo, które z roku na rok staje się coraz popularniejsze, głównie wśród wielbicieli niskich kosztów ogrzewania. Ogrzewanie pelletem jest znacznie tańsze niż przy zastosowaniu ogrzewania gazowego lub elektrycznego i olejowego, a także ciepła sieciowego. To jednak nie wszystko. Dobry pellet ma bardzo niewielki wpływ na środowisko naturalne. Aby jednak wykorzystać parametry tego paliwa opałowego w całości, należy zadbać także o jakość pieca na pellet. Pellet niskiej jakości ze względu na dużą wilgoć oraz zawartość popiołu może generować wysokie koszty związane z usunięciem usterki kotłów powstałych np. wskutek korodowania. Nasz dobry pellet TOP ma parametry najwyższej klasy, dzięki czemu zapewnia wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie kotłów na pellet przez wiele lat. Co więcej, paliwo to znajduje się w wygodnych i poręcznych workach, które łatwo składować we właściwym miejscu.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet to paliwo opałowe o doskonałych parametrach, gdyż wyróżnia się ekonomicznością użytkowania, na co wpływ ma niska ilość dwutlenku węgla generowana podczas spalania do atmosfery, a także wysoką kaloryczność pelletu i minimalna zawartość wilgoci. Jednak podczas zakupu warto zwrócić uwagę na niezbędne certyfikaty, w których powinien znaleźć się EN Plus A1, który obecnie jest wymagany przez większość producentów kotłów. Warto wiedzieć, że użytkowanie niecertyfikowanego paliwa może wiązać się z utratą gwarancji na piec w razie wystąpienia usterki. Spalanie pelletu generuje do atmosfery nikłą ilość dwutlenku węgla, dlatego paliwo to cieszy się doskonałą opinią wśród współczesnych klientów, którym zależy na dbałości o środowisko naturalne. Warto się z nimi zapoznać jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji, aby wybrane paliwo było optymalne i wyróżniało się wysoką jakością. Cena pelletu powinna być zawsze adekwatna do oczekiwań i potrzeb, a także możliwości finansowych.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany przez naszą firmę TOP Pellet drzewny to certyfikowane paliwo, które wyróżnia się wysoką wartością energetyczną i minimalną zawartością wilgoci, dlatego cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu, którego produkcja nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, gdyż opał ten powstaje wyłącznie z wiórów tartacznych i trociny drewna iglastego, a emisja CO2 podczas spalania jest porównywalna do ilość absorbowanej przez drzewo w trakcje całego jego życia. Od lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Barlinku oferując naszym klientom korzystną cenę za tonę, dzięki czemu zakup tego rodzaju paliwa jest zawsze opłacalny.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Barlinek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Prowadzony przez nas hurt pelletu to możliwość skorzystania z cen hurtowych i atrakcyjnych warunków współpracy, co stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób potrzebujących większych ilości paliwa do ogrzania dużych gospodarstw domowych lub obiektów firmowych. Oferowany przez nas pellet drzewny to opał certyfikowany, który spełnia wszelkie potrzeby i oczekiwania współczesnych klientów ceniących go za dużą opłacalnością eksploatacji, niską zawartością popiołu oraz wilgoci, a także wysoką wartością opałową.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do