phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Chojnowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Chojnowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem jedynie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co gwarantuje między innymi niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych sprzedawców drewna, wskutek czego mamy pewność w kwestii doskonałej jakości wykorzystywanego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Chojnowie oraz całym kraju, zapewniając jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne ogrzewanie mieszkania czy innego budynku stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę istotnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane szczególnie wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Tylko tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź awarii. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można jednocześnie pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Chojnów prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz uznaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie używania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru opału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto w szczególności wybierać materiały z odpowiednimi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Chojnowie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Pellet cechuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla otoczenia, gdyż jest to opał produkowany z trocin drzew iglastych oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne warunki partnerstwa, jak również optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Chojnowie oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Chojnów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet opałowy to doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła na terenie pomieszczeń prywatnych i budynków firmowych, jako że to opał o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do