phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kamiennej Górze.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kamiennej Górze i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik dostępnego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z wyłącznie materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych sprzedawców drewna, dzięki czemu mamy pewność w kwestii doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Kamiennej Górze oraz całym kraju, dbając o jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone metody ogrzewania mieszkania czy przedsiębiorstwa to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się na przykład z poszukiwaniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku podstawowych czynników. Jednym z nich jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane materiały charakteryzowały się najwyższą jakością. Tylko tak można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Kamiennej Górze realizujemy już od dawna – zapraszamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i ekologią używania, jak również różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy również kupować produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością opału, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Kamiennej Górze gorąco zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych klientów. Materiał opałowy odznacza się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto też podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla środowiska naturalnego, gdyż to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady kooperacji, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Kamiennej Górze oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kamienna Góra

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, jako że to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do