phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Cieszynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Cieszynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem wyłącznie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych dostawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Cieszynie oraz całej Polsce, gwarantując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz sprawdzone metody ogrzewania domu lub innego budynku to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka kluczowych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi metodami, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Cieszyn realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna opału oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że tego rodzaju opał wyróżnia się ekonomią i ekologią użytkowania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy przede wszystkim kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury w trakcie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Cieszynie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy odznacza się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla otoczenia, gdyż jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego lub wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki współpracy, a jednocześnie atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Cieszyn oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Cieszyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Można go zastosować do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych, jako że to opał o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do