phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kowalewie Pomorskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kowalewie Pomorskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik oferowanego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia na przykład niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych dostawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Kowalewie Pomorskim oraz całym kraju, utrzymując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne ogrzewanie mieszkania bądź innego budynku stanowi jedno z najistotniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten materiał zdobywa na coraz większym uznaniu ze względu na kilka podstawowych powodów. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi sposobami, a nawet sieciowego, ze względu na to jest cenione w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo odznaczało się najwyższą jakością. Wyłącznie w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Kowalewo Pomorskie realizujemy już od dawna – zachęcamy do zakupu materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które z roku na rok rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego typu materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by również wybierać materiały z odpowiednimi atestami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą opału, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła w trakcie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Kowalewie Pomorskim serdecznie zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał odznacza się wysoką kalorycznością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, gdyż to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe warunki partnerstwa, jak też niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Kowalewie Pomorskim oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kowalewo Pomorskie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet opałowy to idealny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do