phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowym Miasteczku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowym Miasteczku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych dostawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Nowe Miasteczko oraz licznych regionach kraju, dbając o jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i niezawodne ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych to jedno z podstawowych zadań na okres zimy, który kojarzy się na przykład z szukaniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych powodów. Jednym z nich jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby kupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub awarii. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy także pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Nowym Miasteczku prowadzimy już od dawna – zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał odznacza się opłacalnością oraz ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również wykorzystywać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą produktu, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi udaną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Nowym Miasteczku gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet cechuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, ponieważ to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki współpracy, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Nowe Miasteczko oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowe Miasteczko

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych, gdyż to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do