phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Golubiu-Dobrzyniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Golubiu-Dobrzyniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom jakościowym ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem wyłącznie materiałów pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia na przykład minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych sprzedawców trociny, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej klasy tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Golubiu-Dobrzyniu oraz wielu regionach Polski, dbając o jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze oraz sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie ten opał zdobywa coraz większą popularność przez parę ważnych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane szczególnie w przypadku osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub awarii. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można także zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Golub-Dobrzyń realizujemy od wielu lat – zapraszamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, jako że taki materiał opałowy odznacza się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas używania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania domów, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także wykorzystywać produkty z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego wybór stanowi udaną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia wymaganą ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Klientów w Golubiu-Dobrzyniu serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Pellet wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla środowiska naturalnego, jako że to opał produkowany z strużyn drewna iglastego lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady współpracy, jak też optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Golub-Dobrzyń oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Golub-Dobrzyń

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi świetny wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań i budynków przemysłowych, gdyż to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do