phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bieruniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bieruniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która udowadnia przewagę sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i audytom dotyczącym produktu stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z jedynie trocin wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co gwarantuje między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Bieruń oraz całym kraju, dbając o jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Naturalne i sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych stanowi jedno z głównych zadań na okres zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione w szczególności wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można także pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Bieruniu prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna opału i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu opał wyróżnia się niskim kosztem oraz ekologią spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu warto przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by również wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Bieruniu gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania i potrzeby współczesnych nabywców. Opał cechuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto też powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na przyrodę, jako że to materiał wytwarzany z strużyn drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki współpracy, a także optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Bieruniu oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bieruń

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań i budynków firmowych, ponieważ to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do