phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Libiążu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Libiążu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również cecha, która potwierdza przewagę oferowanego u nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co oznacza na przykład niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy tego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Libiążu oraz licznych regionach Polski, dbając o jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne metody ogrzewania domu lub firmy stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy zdobywa na coraz większej popularności z paru istotnych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, ze względu na to jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione paliwo charakteryzowało się świetną jakością. Wyłącznie tak możemy uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Libiąż realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz uznaniem, które cały czas wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki opał wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas użytkowania, jak również różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Klientów w Libiążu gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet odznacza się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla otoczenia, jako że to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe zasady współpracy, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Libiążu oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Libiąż

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi świetny wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, ponieważ to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do