phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Hajnówce.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Hajnówce i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także cecha, która udowadnia wyższość sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem tylko surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co zapewnia na przykład niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Hajnówka oraz całej Polsce, zapewniając jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę podstawowych czynników. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, przez co jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione materiały charakteryzowały się najwyższą jakością. Wyłącznie w taki sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można również nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Hajnówka realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią spalania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem opału należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakup spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również wybierać materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą opału, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Klientów w Hajnówce gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Opał wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla natury, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady partnerstwa, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Hajnówce oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Hajnówka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet opałowy to świetny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz budynków biznesowych, ponieważ jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do