phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łęczycy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łęczycy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który udowadnia przewagę naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej jakości tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Łęczyca oraz całej Polsce, dbając o jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Naturalne i niezawodne metody ogrzewania lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę ważnych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza wśród osób skupiających się na minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w ten sposób można ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Łęczyca prowadzimy już od wielu lat – zachęcamy do kupna opału i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał charakteryzuje się ekonomią i ekologią wykorzystania, jak również szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto również kupować produkty z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Kupujących w Łęczycy serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy cechuje się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla natury, ponieważ to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki partnerstwa, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Łęczycy oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łęczyca

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny to zawsze udany wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych i budynków przemysłowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do