phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Gdańsku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Gdańsku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha sprzedawanego u nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom jakościowym stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem wyłącznie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych dostawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Gdańsku oraz wielu regionach Polski, dbając o jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne naturze i niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z głównych zadań na okres zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi metodami, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest pożądane szczególnie wśród osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Gdańsku prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że taki opał wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania domów, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem materiału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto w szczególności wybierać produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Gdańsku gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy charakteryzuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy także podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, gdyż to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady kooperacji, jak również niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Gdańsk oraz w całej Polsce – już teraz zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Gdańsk

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi świetny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania pożądanej temperatury na terenie gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, gdyż to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do