phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Choczu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Choczu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz audytom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem tylko materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co zapewnia na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Chocz oraz całej Polsce, dbając o jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu z paru istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, przez co jest pożądane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Choczu prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do zakupu opału i do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas używania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakup spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by również wykorzystywać produkty z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Choczu gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Pellet wyróżnia się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na naturę, gdyż to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki partnerstwa, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Chocz oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Chocz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi świetny wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych, jako że to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do