phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Mieszkowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Mieszkowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i audytom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem tylko trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co oznacza na przykład niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych sprzedawców trociny, przez co mamy gwarancję co do doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Mieszkowicach oraz wielu regionach kraju, gwarantując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne i sprawdzone metody ogrzewania domu bądź przedsiębiorstwa to jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie ze względu na kilka ważnych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Mieszkowicach realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Warto również stawiać na produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Klientów w Mieszkowicach gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Pellet wyróżnia się świetną wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych i ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne zasady współpracy, jak również przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Mieszkowice oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Mieszkowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy stanowi świetny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków firmowych, ponieważ jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do