phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wyśmierzycach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wyśmierzycach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który podkreśla wyższość sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i audytom dotyczącym jakości ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych dostawców trociny, dzięki czemu mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości tego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Wyśmierzycach oraz całej Polsce, gwarantując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Przyjazne naturze oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka istotnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, ze względu na to jest doceniane szczególnie wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można również nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Wyśmierzyce prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do zakupu produktu i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie spalania, a także szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy w szczególności kupować materiały z odpowiednimi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Wyśmierzycach gorąco zachęcamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy cechuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, ponieważ to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady kooperacji, a przy tym niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Wyśmierzyce oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wyśmierzyce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny to doskonały wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, jako że jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do