phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Witnicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Witnicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom jakościowym stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej klasy tego surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Witnicy oraz całej Polsce, dbając o jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie domu czy przedsiębiorstwa to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który wiąże się na przykład z szukaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę podstawowych czynników. Jednym z nich jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane szczególnie wśród osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w taki sposób możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Witnicy prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do kupna materiału opałowego oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, gdyż tego typu materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz ekologią użytkowania, jak też różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do otoczenia, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto także kupować materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą opału, co powoduje, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury na etapie spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Witnicy serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia współczesnych nabywców. Opał charakteryzuje się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, gdyż to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady współpracy, a jednocześnie atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Witnicy oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Witnica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy stanowi idealny wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła na terenie budynków prywatnych i budynków firmowych, gdyż to opał o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do