phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Głuchołazach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Głuchołazach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha dostępnego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem tylko trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Głuchołazy oraz całej Polsce, dbając o jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Przyjazne środowisku oraz niezawodne ogrzewanie mieszkania bądź innego budynku stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zdobywa coraz większe uznanie z kilku podstawowych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, ze względu na to jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo cechowało się najwyższą jakością. Jedynie takim sposobem mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji lub usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy także zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Głuchołazach prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zainteresowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i ekologią użytkowania, jak również różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy przede wszystkim kupować materiały z odpowiednimi atestami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością produktu, co gwarantuje, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Głuchołazach serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia współczesnych nabywców. Pellet charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy też powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla otoczenia, gdyż to materiał produkowany z strużyn drewna iglastego lub wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady kooperacji, jak też optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Głuchołazach oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Głuchołazy

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet opałowy stanowi idealny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań i budynków przemysłowych, ponieważ to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do