phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zielonej Górze.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zielonej Górze i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem wyłącznie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co gwarantuje między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej klasy tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Zielonej Górze oraz licznych regionach kraju, zapewniając jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne metody ogrzewania lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie przez parę kluczowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, ze względu na to jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Zielonej Górze prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą i zainteresowaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał wyróżnia się opłacalnością oraz ekologią spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy także kupować produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia wymaganą ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Zielonej Górze serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla otoczenia, jako że to materiał produkowany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady współpracy, a także korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Zielonej Górze oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zielona Góra

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany stanowi doskonały wybór. Może być zastosowany do ogrzewania domów, mieszkań i budynków firmowych, gdyż to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Spore doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do